2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Visi sanākam kopā – ceļā uz Ziemassvētkiem

Ziemassvētku gaidīšana nav iedomājama bez mājas rotāšanas, piparkūku cepšanas, mandarīnu ēšanas,  dāvanu sarūpēšanas, eglītes gādāšanas un pušķošanas, “Viens pats mājās” visu daļu skatīšanās, kā arī citām nodarbēm, kas tuvina svētku sajūtu katrā mājā.

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde sadarbībā ar Latvijas valsts meži Smiltenes kokaudzētavu ir izveidojusi sadarbību, kuras rezultātā, top skaista un noskaņu veidojoša rosība kokaudzētavas teritorijā.

Visas nākamās nedēļas garumā (no 19. – 23. decembrim), aicinām uz Ziemassvētku noskaņu tirdziņu, kur ciešā, nesteidzīgā un siltā atmosfērā varēs noskatīt un iegādāties skaistas un ar mīlestību ražotas dāvanas, iegādāties savu eglīti podiņā, iedzert siltu kakao un piedalīties radošajās darbnīcās ģimenes kompānijā.

Katru dienu tirdziņā piedāvātā produkcija būs atšķirīga.  Būs iespējams iegādāties medu un sveces, liofilizētus produktus, dabīgo kosmētiku, keramiku, koka izstrādājumus, augļu un ogu sukādes, dārzeņu čipsus, sīrupus un pat bērzu sulas balzamu.

Ziemassvētku mūzikas pavadībā, tirdziņš notiks darba dienu vakaros no plkst. 16.00 – 20.00.

No Smiltenes pilsētas, visas nedēļas garumā, katru dienu kursēs Ziemassvētku ekspresis, kurš uz tirdziņu nogādās tos, kam nav sava transportlīdzekļa un ir grūtības nokļūt. Par precīziem laikiem, starta un finiša vietu, sekojiet līdzi informācijai.