2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ziemas orientieristi satiekas Madonā

Lai gūtu pieredzi un labāk sagatavotos Latvijas čempionātam Ziemas orientēšanās vidējā distancē un stafetē, Azimuts OK-Sm BJSS jaunie sportisti  4. un 5. februārī devās uz Madonu, lai piedalītos Eiropas čempionāta tautas distancēs.

Pirms pašu startiem bija iespēja noskatīties un just līdzi Eiropas čempionāta stafešu un sprinta stafešu sacensībām.

Sacensību pirmajā dienā S-16 grupā uzvaru svinēja Kitija Abula.  Viņas komandas biedrenei Anetei Stabiņai 3. vieta. Trešo vietu ieguva arī S-18 grupas dalībniece Marta Kalniņa un  V-14 grupas dalībnieks Artis Harkins.

Sacensību otrajā dienā pie uzvaras S-16 grupā tika Anete Stabiņa, otro vietu ieguva Kitija Abula. Savukārt V-12 grupā trešo vietu ieguva Roberts Zirdziņš.

Sacensību dalībnieki tika apbalvoti divu dienu summā. S-16 grupā pirmo vietu ieguva Kitija Abula un otro vietu Anete Stabiņa. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena tika aicināti arī  Māris Stabiņš  (V-55 grupa) , Marta Kalniņa  (S-18 grupa) un Roberts Zirdziņš  (V-12 grupa).

Sacensību rezultāti: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023020430#k

Fotogalerija:

Foto: Zanda Stabiņa , Ojārs Millers un  Agris Veckalniņš

Māris Stabiņš