2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

LIAA pārstāvniecība Smiltenē

LIAA pārstāvniecība Smiltenē ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par LIAA pārstāvniecības Smiltenē piedāvātajām iespējām.

Kontakti

[email protected]
+371 28364975

Atrašanās vieta

Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729
 

Darba laiks

  • Pirmdiena attālināti
  • Otrdiena attālināti
  • Trešdiena attālināti
  • Ceturtdiena 9.00 – 16.00*
  • Piektdiena 9.00 – 16.00*
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts
* pēc iepriekšēja pieraksta