2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

100 idejas, ko var darīt bibliotēkā

Kas ir bibliotēka? Ko ietver šis vārds, šī ēka? Vai tā tikai krātuve, grāmatu plaukti? Pirms kāda laika uz šiem jautājumiem atbildes sniedza mūsu lasītāji. Šogad, Smiltenes bibliotēkas simtgades jubileju sagaidot, piedāvājam savu sarakstu ar 100 aizraujošām idejām, ko darīt bibliotēkā.

100 ideju saraksts ietver plašu aktivitāšu klāstu, atklājot bibliotēkas resursus, iespējas un vietu kopienā. Tas veidots, balstoties uz bibliotēkas piedāvājumiem, bibliotēkas darbinieku novērojumiem un apmeklētāju pieredzi. Idejas  piemērotas dažādām vecuma grupām un interesēm. Piedāvājot 100 ideju sarakstu, bibliotēka aicina ikvienu izbaudīt priekšrocības un izmēģināt iespējas, ko piedāvā Smiltenes bibliotēka, kā arī paraudzīties uz bibliotēku no cita skatu punkta.

Šis ir tikai sākums. Šomēnes Smiltenes bibliotēka piedāvās arī citas aktivitātes un pasākumus, lai atzīmētu nozīmīgo jubileju. Tāpēc aicinām sekot līdzi un iepazīties ar šiem piedāvājumiem un būt daļai no mūsu bibliotēkas vēstures.

Iepazīstiet un izmēģiniet kultūras, izglītības un izklaides priekšrocības, ko piedāvā Smiltenes bibliotēka, un sviniet kopā ar mums!

 

Informāciju sagatavoja:

Sanita Lārmane,

Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre