2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

17.-19. septembris Smiltenes novadā

Šajā nedēļas nogalē Smiltenes novadā iedzīvotāji un viesi aicināti iepazīt, izbaudīt un piedzīvot:

Noskaņu koncerts, semināri, rudens garšas izbaudīšana, pārgājiens, Eiropas kultūras mantojuma dienas, grāmatas prezentācijas vakars un erudīcijas spēle. Ielūkojies pasākumu apkopojumā, lai uzzinātu vairāk, un saplāno savas brīvdienas!

Plašs piedāvājumu klāsts Smiltenes novadā ir ne tikai nedēļās nogalē. Iepazīsti, izbaudi un piedzīvo: muzeju un bibliotēku izstādes, koncertus, teātra izrādes, kino, mājražotāju un tūrisma uzņēmēju piedāvājumus un vēl daudz ko citu arī darba dienās. Vairāk informācijas šeit!

Piektdien, 17. septembrī:

Sestdien, 18. septembrī:

 

Pasākumu afišas pieejamas galerijā:

Informāciju sagatavoja:
Linda Šūlmeistere
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
tūrisma organizatore
[email protected]

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider