2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

(PRECIZĒTA NORISES VIETA) 2024. gada 4. aprīlī Smiltenē notiks Donoru diena

2024. gada 4. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Smiltenes Kultūras centra Mazajā zālē Gaujas ielā 1 būs iespēja ziedot asinis Valsts asinsdonoru (turpmāk – VADC) centra izbraukuma sesijā. Šobrīd tiek gaidīti visu asins grupu donori, īpaši O-!

Lai dotos uz asins ziedošanas vietu, galvenais ir laba pašsajūta un vēlme palīdzēt. Pēc reģistrēšanās potenciālajam donoram jāaizpilda neliela anketa, kam seko saruna ar ārstu, temperatūras un asinsspiediena mērījumi, kā arī hemoglobīna pārbaude. Ja visi rādītāji ir labi, tad donors aicināts doties uz asins ziedošanu, kas aizņem aptuveni 20 minūtes.

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto.

Aicinām būt atsaucīgiem un ziedot!

VADC informācija donoriem (pdf)

Informāciju sagatavoja: Patrīcija Klenoviča, VADC sabiedrisko attiecību speciāliste