2023. gada 20. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām balsot par jauno novada karogu

Līdztekus Smiltenes novada jaunā ģerboņa reģistrēšanas procesam, tika uzsākts darbs pie jauna novada karoga izstrādes. Lai izvēlētos novadam atbilstošāko karoga vizuālo noformējumu, pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un balsot par sev tīkamāko karoga meta variāciju.

Iedzīvotāju aptauja tiek organizēta no 2022.gada 3.novembra līdz 17.novembrim pašvaldības balsošanas sistēmā (aptauja.smiltenesnovads.lv/projekti), Valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centros un pagastu pārvaldēs visa novada administratīvajā teritorijā.

Ierasti karoga noformējumā tiek izmantoti ģerboņa elementi – tajā attēlotie simboli un izvēlētās krāsas, tāpēc mākslinieka Edgara Sima piedāvātajos karoga metos iekļautas atsauces uz jauno Smiltenes novada ģerboni.

Iedzīvotāju balsojuma rezultātu kopsavilkums tiks izvērtēts Izglītības, kultūras un sporta patstāvīgajā komitejā un saistošo noteikumu projekts “Par Smiltenes novada simboliku” tiks stiprinās novembra domes sēdē. Pēc lēmuma pieņemšanas izvirzītais karoga mets kļūs par oficiālu novada identitātes simbolu.

Aicinām iedzīvotājiem būt aktīviem un piedalīties balsojumā!

 

Linda Beitika

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību  nodaļas vadītāja