2022. gada 3. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām dalīties ar skaistākajiem vasaras piedzīvojumiem Smiltenes novadā!

Dabas un velo takas, kas vijas cauri brīnumskaistām ainavām, muzeji, kas ļauj apzināties un atgriezties pie saknēm, pilsētas un ciemi, kur infrastruktūras dunoņu caurvij parku un skvēru zaļā elpa, latviskā, harmoniskā dzīves vide un vēl, un vēl – Smiltenes novads ir lieliska vieta, lai ļautos piedzīvojumiem, atjaunotu spēkus un uzlādētos jauniem darbiem. Aicinām novada iedzīvotājus un viesus dalīties ar saviem spilgtākajiem, skaistākajiem un aizraujošākajiem aizvadītās vasaras piedzīvojumiem Smiltenes novadā un īpašu dāvanu, kas noderēs garajos un tumšajos rudens vakaros!

Lai piedalītos akcijā, no 1. līdz 31. oktobrim:

  • sociālo mediju platformā Facebook dalies ar savu skaistāko un aizraujošāko vasaras piedzīvojumu Smiltenes novadā (foto un/vai stāsts), lieto tēmturi #smiltenesnovadasanāk un atzīmē Smiltenes novada pašvaldību

vai

Akcijas noslēgumā tiks izlozēts viens foto/stāsta autors, kas saņems bezmaksas ielūgumu visai ģimenei uz kādu no Smiltenes kino zālēs filmu seansiem un īpašu dāvanu, kas iepriecinās un sasildīs garajos rudens vakaros. Dāvanu būs iespējams saņemt Smiltenes novada pašvaldībā, Dārza ielā 3, Smiltenē, vai kādā no pagastu pārvaldēm.

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

zīmolvedības un mārketinga speciāliste