2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām iedzīvotājus uz bezmaksas nodarbībām āra apstākļos jūnijā projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā”

Smiltenes novada pašvaldība īsteno projektu „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052. Aicinām Smiltenes novada iedzīvotājus piedalīties jūnija mēnesī bezmaksas pasākumos. Projekta ietvaros ir paredzētas šādas aktivitātes:

Jogas nodarbības, Nodarbībās tiks apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses.

Nodarbības Smiltenē notiks Sporta kompleksa “Teperis” stadiona tribīnēs, Kalnamuiža, Smiltenes pagasta, Smiltenes novadā, sākums plkst. 18.30:, pirmdienās 6.,13.,20.,27. jūnijā.

Nodarbības Grundzālē notiks Grundzāles kultūras nama zālē, Tilta ielā 5, plkst. 18.00:  otrdienās – 7., 14., 21., 28.jūnijā. Līdzi jāņem jogas paklājiņš. Nodarbības vada jogas trenere Dana Langenfelda, tel. Nr. 22132870.

Vingrošana fizioterapeita vadībā. Nodarbību mērķis ir sekmēt lokanību, veiklību, koordināciju un uzlabot fizisko izturību, apgūt vingrojumus, kas izmantojami ikdienā savas veselības uzlabošanai.

 Nodarbības  Smiltenē notiks Sporta kompleksa “Teperis” stadiona tribīnēs, Kalnamuiža, Smiltenes pagasta, Smiltenes novadā, sākums plkst. 18.30:,  ceturtdienās  9.,16.,30. jūnijā. Vingrošanas nodarbības vada fizioterapete Baiba Gutāne, tel. Nr. 28642974.

Nūjošanas nodarbības, Nodarbību mērķis ir uzlabot vispārējo veselību un apgūt nūjošanas tehniku trenera vadībā.

Nodarbību sākumā pulcēšanās  pie “Pilskalna sarga”,  Drandu ielas galā  Smiltenē sākums plkst.19.00; otrdienās – 7., 14., 21., 28. jūnijā. Var līdzi ņemt savu aprīkojumu, kā arī nepieciešamības gadījumā, nūjošanas inventārs tiks nodrošināts.  Nodarbības vada nūjošanas trenere Vineta Veismane, tel. Nr.26525276.