2023. gada 24. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Apes pilsētas atklātā kausa izcīņa

Noslēgusies Apes pilsētas atklātā kausa izcīņa volejbolā sievietēm, lai noskaidrotu Kausa ieguvējas , pēc aizvadītām 10 dienas spēlēm, katrai komandai tiekoties vienai pret otru, dienas izskaņā nācās skaitīt punktus, jo rezultāti līdzvērtīgi.
Komanda “Pludmales blice” uzvar komandu “A3” , komanda “Ape” piedzīvo zaudējumu pret komandu “A3” un dienas pēdēja spēlē komanda ” Ape” trīs setu cīņā pieveic komandu “Pludmales blice”. Tiek skaitīti punkti un par šī gada Apes kausa ieguvējām kļūst komanda “Pludmales blice”, 2.vieta komandai “A3” , 3. vieta komandai “Ape” , attiecīgi 4. vietā atstājot komandu “Kājnieku skola “ un 5. vietu izcīna komanda “Džī, Džī” .
 
Labakās spēlētājas komandā:
Enija Paleja (Džī, Džī)
Selga Circene ( Kājnieku skola)
Kristīne Sausiņa ( A3)
Sonora Ziediņa ( Pludmales blice)
Elīna Aģe ( Ape)
 
Kausa labākā uzbrucēja:
Elīna Aģe (Ape)
Kausa labākā servētāja:
Sintija Trankele (A3)
 
Kausa labākā bloķētāja:
Kristīne Sausiņa (A3)
 
Apakšiņu konkursa uzvarētāja:
Jūlija Titova (A3)
 
Liels un mīļš paldies uzņēmējiem/uzņēmumiem, Apes pilsēta un pagasts, Apes pilsētas mājražotājiem par sarūpētajām balvām dalībniecēm. “Līvs AM” , Jauniešu klubs “Sliedes”, Danai Poļakai “Roby_design” , “TTR”, Lienei Ābolkalnei , Mārtiņam Janušam, Renāram Karro, Jānim Baltaisbrencim, mājražotājiem Sanitai un Andrim Saulgriežiem, Ilvai Sārei , Ingusam Ēvelei, balvu fondā arī Rasmas Harju grāmatas.
 
Tiekamies nākošreiz, volejbola draugi!
Kausa izcīņas foto Ance Grauda
Ar cieņu, Kristiāna Oto