2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Bērnu un jauniešu nometnes neaizmirstamai vasarai Smiltenes novadā

2023. gada vasarā Smiltenes novadā norisināsies vairākas izzinošas, aizraujošas nometnes bērniem un jauniešiem vecumā no 5 – 18 gadiem. Dalība kādā no tām ir lielisks veids, kā padarīt savu vasaru piedzīvojumiem bagātu un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Šobrīd ir pieejamas šādas vasaras nometnes Smiltenes novadā:

  • no 11. līdz 15. jūnijam un no 18. līdz 22. jūnijam atpūtas kompleksā “Silmači” piedzīvojumu nometne “Street Warriors” – bērni atklās savus talantus un pilnveidos prasmes, pildīs dažādus smieklīgus un āķīgus uzdevumus;
  • no 15. līdz 23. jūlijam Variņos Bērnu mākslas, kultūras un dizaina nometne – dažādas un interesantas mākslinieciskas nodarbes, kā T kreklu apzīmēšana, grafika, animāciju filmu veidošana, dejas u.c;
  • no 4. līdz 9. jūnijam atpūtas kompleksā “Silmači” nometne “Jampadracis Silmačos” – tiks apgūtas orientēšanās prasmes, pārgājienos bērni iepazīsies ar tuvējo apkārtni, zīmēs savas kartes, piedalīsies nakts trasēs, iesaistīsies dažādās rotaļās un veidos dizainu savai krūzītei;
  • no 10. līdz 14. jūlijam atpūtas kompleksā “Silmači” nometne “Pirāta neatklātie noslēpumi” – 5 dienu piedzīvojumu pilna nometne, kurā dosies uz mītisku salu, lai kopā atklātu tās noslēpumu;
  • no 12. līdz 18. jūnijam un no 10. līdz 16. jūlijam viesu namā “Purgaiļi” nometne “Dancewave 2023 Purgaiļi”. Tas būs mūsdienu deju nometne, ko vadīs mākslinieks ar skatuves vārdu “Snickers” un viņa izcilā komanda. Gaidāmi izklaides pasākumi, sporta aktivitātes, deju treniņi un radošās darbnīcas.
  • no 27. jūnija līdz 1. jūlijam jauniešiem un no 2. līdz 6. jūlijam bērniem no maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm atpūtas kompleksā “Silmači” nometne “HOPE”. Programmā būs sporta aktivitātes, rokdarbi, pēc izvēles mūzikas vai deju nodarbības, Bībeles studijas vakara un rīta programmās, tējas vakari.
  • no 7. līdz 12. augustam atpūtas kompleksā “Silmači” piedzīvojumu nometne “LielPutrija” – sporta, mūzikas, deju aktivitātes un radošās darbnīcas. Varēs attīstīs bērnu fiziskās un garīgās spējas, izmantojot dažādus sporta līdzekļus atbilstoši bērna vecumposmam u.c.;
  • no 9. līdz 15. jūlijam un no 6. līdz 12. augustam Gaujienas muižā norisināsies Artburgas nometne “Spārnotās brīvdienas” – plašs klāsts ar dažādām vizuāli plastiskās mākslas nodarbībām, eksperimentālā gleznošana, cepļa kurināšana, kustību improvizācija, mākslinieciski piedzīvojumi tumsā, ēst gatavošana dabā;
  • no 30. jūlija līdz 4. augustam bāzē “Slīpi” atpūtas un piedzīvojumu nometne “Lauku labumi Smiltenē” – radošas un sportiskas aktivitātes, izzinošas ekskursijas un lauku labumu gatavošanas meistarklases. Teritorijā esošajā pirtiņā bērni apgūs pēršanās rituālu un/vai paši izdomās savu SPA procedūru.

Informācija par aktuālajām nometnēm Smiltenes novadā, kā arī citviet Latvijā, pieejama www.nometnes.gov.lv.

Sanāciet baudīt vasaru Smiltenes novadā!

 

Sanija Veļķere

Sabiedrisko attiecību praktikante

 

Madara Mūrniece,

prakses vadītāja, Zīmolvedības un mārketinga speciāliste