2024. gada 14. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Bez filtra / Follow her

24. un 25. maijā plkst. 19.00

Filmas garums: 1h 32min
Filmas režisore: Sylvia Caminer
Lomās: Luke Cook, Dani Barker, Eliana Jones, Mark Moses
Žanrs: Trilleris, šausmu filma
Izplatītājs: Baltic Content Media
Valsts: ASV
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Jaunā aktrise Džesa piedalās populārā sociālo mediju projektā. Noslēpumaina kuratora vadībā, kurš piedāvā viņai kļūt par scenārija līdzautori,  influencere kļūst par īstu fenomenu ar miljoniem abonentu sociālajos tīklos. Bet ar katru jaunu epizodi viņš pakļauj meiteni arvien briesmīgākiem pārbaudījumiem. Tagad viņai jātiek ārā no šī murga, taču sekotāji pieprasa  jaunus šokējošus stāstus.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete bērniem līdz 6 g.v. ieskaitot un pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kino projicētāja