2021. gada 20. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Bezmaksas vingrošanas nodarbība Raunā

 

 

No 7.oktobra iedzīvotāji aicināti uz vingrošanas nodarbībām, kuras vadīs sporta pedagoģe Aiva Parandjuka. Vingrošanas nodarbību mērķis ir uzlabot iedzīvotāju fizisko veselību un pašsajūtu, pielietojot dažādus vingrojumus spēka un izturības uzlabošanai, muskulatūras nostiprināšanai, lokanības palielināšanai un sirdsdarbības uzlabošanai, tādējādi pozitīvi ietekmējot dzīves kvalitāti.

Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībai ir obligāta, zvanot vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp uz tālr.: 26539037 (Inga).

Nodarbības notiks ceturtdienās: 7.; 14.;21. un 28. oktobrī plkst. 19.00-20.30 Raunas pamatskolas sporta zālē, Dīķa ielā 4, Raunā, Smiltenes novadā.

 

Nodarbības notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/043 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” ietvaros.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider