2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkas apmeklētājiem iespēja pārbaudīt veiksmi loterijā

Atzīmējot Smiltenes bibliotēkas nepārtrauktas darbības 100 gadus, apmeklētājiem piedāvā pārbaudīt veiksmi loterijā.

Smiltenes bibliotēkas apmeklētāji no 13.oktobra aicināti reģistrēties loterijai “Dāvanu grozs”, aizpildot loterijas biļeti. Biļetes pieejamas Smiltenes bibliotēkas abonementā, Baznīcas laukumā 13. Izloze notiks bibliotēkas simtgades svinīgajā sarīkojumā “Caur saknēm turpināties” Smiltenes Kultūras centrā 28.oktobrī, sākums pl.14.00.

Loterijā “Dāvanu grozs” 10 dalībniekiem būs iespēja laimēt vienu no 2023.gadā izdotām grāmatām, kas būs noderīgas sevis izzināšanai, personīgajai izaugsmei un veiksmīgai dzīvei. Iekļautas arī grāmatas bērniem.

Pārbaudi savu veiksmi un piedalies!

Smiltenes bibliotēka, atzīmējot savas pastāvēšanas simtgadi, piedāvā dažādus pasākumus. Vairāk lasi šeit. Svinam kopā!

Bibliotēkai Smiltenes pilsētā šogad aprit 100 gadi. Tās vēsture aizsākusies 1923.gadā, kad dibināta Izglītības kooperatīva “Kultūras Balss” Smiltenes nodaļas bibliotēka, kuru 1924.gada 1.maijā Smiltenes pilsētas valde pārņem savā pārziņā. Gadu gaitā Smiltenes pilsētas bibliotēka ir kļuvusi par Smiltenes novada bibliotēku ar apakšstruktūrām pagastos un piedāvā pakalpojumus kopumā 19 vietās novadā.

 

Informāciju sagatavoja:
Inta Mežule,
Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja