2023. gada 30. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Brantu, Smiltenes pagasta un Smiltenes pilsētas bērnu vecāki aicināti izņemt nesaņemtās saldumu paciņas

Smiltenes novadā par ilggadēju tradīciju kļuvusi saldumu paciņu dāvināšana senioriem, skolēniem un bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes. Šodien, Smiltenes pilsētas, Brantu un Smiltenes pagasta bērniem norisinās svētku eglīte, kur tiekoties ar Ziemassvētku vecīti bērniem ir iespēja saņemt pašvaldības sarūpēto kārumu paciņu.

Tie bērni, kuriem, šodien, 28.decembrī nav iespēja ierasties Smiltenes pilsētas kultūras centrā pēc saldumu paciņas, sākot no 29.decembra aicināti to saņemt Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKC),  Dārza ielā 3, Smiltenē.

Novada pagastos dzīvojošie vecāki, kuru bērni neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, un nav varējuši ierasties uz pagastos rīkotajiem pasākumiem, aicināti sazināties ar pagasta pārvaldes vadītāju.

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Beitika,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja