2024. gada 27. apr.

D.Ozoliņa Apes pamatskolas izglītības programmu realizācijas vieta Vidagā izsludina konkursu uz sētnieka amatu

D.Ozoliņa Apes pamatskolas izglītības programmu realizācijas vieta Vidagā

izsludina konkursu uz

sētnieka amatu

Galvenie amata pienākumi:

• katru dienu pēc vajadzības uzkopt izglītības iestādes teritoriju – noslaucīt taciņas, savākt nopļauto zāli, notīrīt sniegu, sagrābt lapas u.c.
  • teritorijas uzkopšanas laikā ievērot higiēnas un sanitārās normas.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu;
  • labas sadarbības prasmes ar kolēģiem.

Mēs piedāvājam:

• nepilnu darba slodzi (0,5 likmes, 20 stundas nedēļā) ar darba vietu Sikšņu skola, Vidaga, Virešu pagasts, Smiltenes novads;
  • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 250 eiro;
  •  sociālās garantijas – veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Dokumentus: CV un pieteikuma vēstuli lūdzu iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu: [email protected]  vai personīgi Sikšņu skola, Vidaga, Virešu pagasts, Smiltenes novads līdz 2022. gada 14. jūnijam. Tel. informācijai 26477962.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.