2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Epoksīda rotu meistarklase

Epoksīda rotu meistarklase

10. augustā, plkst. 15.00 Drustu tautas namā

Epoksīds – kas tas ir? Šis ir produkts, kas sastāv no diviem komponentiem: pašiem sveķiem un cietinātāja. Kad tie ir sajaukti, materiāls sacietē ar sekojošu polimerizāciju. Epoksīdsveķi pēc sacietēšanas pārvēršas par caurspīdīgu un ļoti cietu plastmasu, kas ārēji imitē  īstu stiklu, tikai neplīstošs.

Epoksīdsveķiem ir augsta izturība (daudz augstāka nekā parastajai līmei), tie iztur labāk nodilumu, un tā spēja iegūt vēlamo formu polimerizācijas laikā pat zemā temperatūrā ir tā, kas nepieciešama, gatavojot rotaslietas mājās.

Žāvēti ziedi, oļi, čaumalas, krelles – tas ir oriģināls dekors, ko izmanto rotaslietās, kas izgatavotas no epoksīdsveķiem. Šie dabīgie materiāli dekorēšanai piešķir daudzveidību un krāsu.