2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Filma, kuru gaida visa latviešu tauta!

8.novembrī – filmas “Dvēseļu putenis” pirmizrāde! Izbaudiet īpašo gaisotni tiešraidē no “Sarkanā paklāja” – galvenās norises vietas kopā ar Māru Sleju, Rihardu Sniegu un aktieriem, klausieties Valsts prezidenta Egila Levita un radošās grupas uzrunas. Tiešraides sākums Smiltenes Kultūras centra kinoteātrī plkst.18.30.

Vēsturiskā kara drāma “Dvēseļu putenis” nonāk uz ekrāniem tieši 100 gadus pēc Latvijas brīvības cīņām, ievadot Latvijas valsts svētku laiku.

Filma atspoguļo latviešu tautas cīņu par neatkarību un to, ka Latvijas valsts esamība nav pašsaprotama. Mūsu brīvība ir nopelnīta ar pašaizliedzību un visdārgāko ziedojumu – cilvēku dzīvībām. Filma izved cauri vēsturiskajiem notikumiem, padarot tos par personīgo pieredzi. Tā ir stāsts par latviešu saknēm un Latvijas valsts vērtībām. “Dvēseļu putenis” ir mūsu pateicība cilvēkiem, kuru izvēles toreiz ļauj mums dzīvot neatkarīgā valstī šodien.

Filmas seansi Smiltenes KC kinoteātrī:

  • 8.novembrī plkst.19.00
  • 10.novembrī plkst.15.30 un 18.00
  • 11., 12., 13., 14., 15.novembrī plkst.18.30
  • 17.novembrī plkst.18.00
  • 19.novembrī plkst.18.30.

Uz izrādi 12.novembrī visas vietas rezervētas.

Vairāk informācijas www.kinosmiltenesnovads.lv