2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienas taku skrējiens 2023

Gaujienas taku skrējiens 2023

Gaujienas taku skrējienam šogad 5.gadskārta!

Sākot ar 13. jūliju, ceturtdienu vakaros, Gaujienā notiks taku skriešanas seriāls, lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un kustību prieku iedzīvotāju vidū, iesaistot jebkura vecuma dalībniekus. Distance ir piemērota baskāju skrējējiem, kā arī nūjotājiem. Skrējienam kopā 5 posmi: 1.posms 13.07.; 2.posms 20.07.; 3.posms 27.07.; 4.posms 03.08.; 5.posms 10.08. Šie ir plānotie datumi, sekojiet informācijai, ja kādu iemeslu dēļ datums tiek mainīts!

 Lai kopvērtējumā iegūtu vērtējumu un medaļu, jāpiedalās vismaz 3 posmos. Katru reizi skrējiens sāksies ar kopējo startu. Pusstundas laikā katrs atbilstoši savām spējām veic tik apļus, cik var noskriet šajā laikā. Apļa garums 1 km. Vairāk par skrējienu nolikumā, ar kuru var iepazīties Smiltenes novada mājas lapā un Facebook.com Gaujiena lapā.

Skrējienā aicinām piedalīties ikvienu – gan Gaujienas pagasta, gan Smiltenes novada, kā arī apkārtējo novadu – iedzīvotāju.

Tiekamies skrējienā 5 nedēļas pēc kārtas ceturtdienu vakaros, starts plkst. 18:30 pie muzeja “ANNIŅAS”!

Nolikums Šeit!

Gaujienas pagasta sporta dzīves organizators Raivis Kalniņš