2021. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienas Vītolsvētki un nometne Vītolēni šogad izskanējuši izcili skaisti

 
Gaujienas Vītolsvētki un nometne Vītolēni šogad izskanēja izcili skaisti. Mūzika, kopā būšanas prieks un tradīcijas vairākas dienas virmoja Gaujienas gaisā. Īpašs prieks par to, ka  pirmo reizi svētkos piedalījās Rīgas profesionālais kamerkoris Ave Sol Andra Veismaņa vadībā. Un nometnes dalībnieki un mēģinājuma apmeklētāji varēja baudīt augstas klases sniegumu mūsu pašu dabas koncertzālē, nedodoties uz galvaspilsētu. 
Paldies organizatoriem par darbu un radošumu, rīkojot nometni šajos sarežģītajos apstākļos. 
Vītolsvētkus organizēja biedrība Vītolēni sadarbībā ar Gaujienas kultūras iestādēm, māksliniecisko vadītāju Matīsu Pēteri Circeni. Koordinēja Ineta Riepniece, un Vītolēnu nometnes vadītāja Ilze Dāve.
 
Informāciju sagatavoja 
Aija Kramiņa
Smiltenes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto Ainārs Gaidis

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider