2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ir sākusies pieteikšanās Smiltenes pilsētas mazo vokālistu konkursam“Cālis 2017”

9.aprīlī plkst.13.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centra mazajā zālē norisināsies ikgadējais Smiltenes pilsētas mazo vokālistu konkurss “Cālis”. Konkurss paredzēts bērniem līdz sešu (ieskaitot) gadu vecumam.

Mazo dziedātāju uzdevums, ņemot palīgā vecākus un/vai skolotājus, ir sagatavot priekšnesumu-vienu dziesmu latviešu valodā, atbilstoši savām spējām. Konkursa dalībniekus vērtēs Smiltenes pilsētas Kultūras centra apstiprināta, profesionāla žūrija. Visi dalībnieki tiks nominēti un saņems balvas, bet konkursa uzvarētājs/-a iegūs iespēju piedalīties konkursa finālā “Smiltenes novada Cālis 2017”.

Lai pieteiktos konkursam, ir pilnībā jāaizpilda pieteikuma anketa, kas pieejama ŠEIT un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Pieteikšanās līdz 31.martam (ieskaitot).

Informāciju sagatavoja

Madara Mūrniece

Smiltenes pilsētas Kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101