2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Izaicinājums lasītājiem – citātu atpazīšanas konkurss

Smiltenes novada bibliotēkas no 20. līdz 29. aprīlim (ieskaitot) aicina piedalīties konkursā “Vai spēsi atpazīt citātus no grāmatām?”. Atpazīsti, no kurām daiļliteratūras grāmatām ir piedāvātie citāti, aizpildi elektronisko anketu un laimē pārsteiguma balvu no Smiltenes bibliotēkas.

Filozofs Ralfs Emersons ir teicis: “Es neatceros visas grāmatas, ko esmu lasījis, tāpat, kā visas savas maltītes; bet tās tik un tā veido to, kas es esmu…”. Atcerēties visu lasīto nav iespējams, tādēļ, piedaloties konkursā, droši var izmantot interneta meklētājprogrammas, aptaujājiet draugus, prasiet padomu bērniem un vecākiem. Konkursa citāti ir gan no senākām, gan mūsdienu bērnu un pieaugušo daiļliteratūras grāmatām.

Ar piedāvātajiem citātiem var iepazīties šeit.

Konkursa atbilžu anketu var aizpildīt šeit.

Konkursa noslēgumā no pareizo atbilžu iesūtītājiem tiks izlozēts viens veiksminieks un uzvarētāja vārds un uzvārds tiks publicēts bibliotēkas Facebook kontā. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 30.aprīlī. Bibliotēka ar uzvarētāju sazināsies personīgi, lai vienotos par attālinātu balvas nodošanu.

Lai izdodas!

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre