2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Izmaiņas autobusu kustībā 9.jūlijā

Saskaņā ar likumu „Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” 9.jūlijs, diena pēc XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncerta, ir brīvdiena. Mainīti tiks arī autobusu kursēšanas saraksti.

Valmieras pilsētas nozīmes maršrutu reisi 9.jūlijā tiks veikti kā svētdienā.

Izmaiņas gaidāmas arī maršrutu autobusu kustības sarakstā. Tas skatāms uzņēmuma mājaslapas vtu-valmiera.lv sadaļā „Pasažieru pārvadājumi”, „Izmaiņas kustību sarakstos

Dziesmu un deju svētkos kopumā iesaistīti 30 uzņēmuma autobusa vadītāji, dalībniekus norises vietās nogādājot 24 autobusos. Visvairāk autobusu vienlaicīgi uz Rīgu devās 1.jūlijā, kad uz Svētku gājienu kolektīvu dalībnieki izbrauca 18 autobusos.

SIA „VTU Valmiera” arī šogad priecājas būt Dziesmu un Deju svētku noskaņās un vēl dalībniekiem prieka pilnu svētku nedēļu.

Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste