2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Izstāde par Latvijas Valsts prezidentiem un Valsts apbalvojumiem

Klāt novembris, kurš ir bagāts ar dažādiem notikumiem un tradīcijām. Tiem pāri ar lepnumu plīvo sarkanbaltsarkanais Latvijas karogs. Mēnesis, kad atzīmējam Latvijas brīvības cīņu dienu – Lāčplēša dienu un suminām Latviju tās dzimšanas dienā.
Smiltenes novada bibliotēka saviem lasītājiem sarūpējusi izzinošu un interesantu izstādi par Latvijas Valsts prezidentiem un Valsts apbalvojumiem.
Par atbalstu izstādes veidošanā gribam pateikties Aldim Pētersonam un Andrejam Silmalim, kuri izstādi papildinājuši ar interesantiem materiāliem no savas privātās bibliotēkas. Kā arī Tautas Lietišķās Mākslas Studija „Smiltene” vadītājai Lienei Strazdiņai par atsaucību vizuālā noformējuma papildināšanā.
Izstāde Smiltenes novada bibliotēkā būs apskatāma no 14.11.-14.12.2019.

 

Informāciju sagatavoja
Aira Stūre,
Smiltenes novada bibliotēkas
vecākā bibliotekāre