2023. gada 2. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

JOGAS nodarbības klātienē

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Nodarbībās tiek apgūtas jogas pamata pozas, elpošanas vingrinājumi, stresa mazināšanas tehnikas, kā arī fizisku vingrinājumu kompleksi (locītavu, mugurkaula, gremošanas sistēmai), elpošanas prakses, kas palielina enerģiju.

Jogas nodarbības vada  jogas speciāliste Dana  Langenfelda.

Nodarbības notiek

Klātienē

Otrdienās – 5.; 12.; 19. un 26. aprīlī

Plkst. 18.00 – 19.30

Grundzāles kultūras nama zālē, Tilta ielā 5, Grundzāles pagastā, Smiltenes novadā.

Klātienes nodarbības tiek īstenotas, ievērojot vispārīgās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī projekta klātienes aktivitātēs nedrīkst piedalīties personas, kurām noteikta izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.