2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Latvija iegūst 2025. gada Eiropas čempionāta BMX rīkošanas tiesības

Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) publicējusi tuvāko gadu Eiropas čempionātu riteņbraukšanas veidos norises vietas. Lielisks novērtējums arī Latvijai, kas ieguvusi tiesības 2025. gadā Valmierā sarīkot Eiropas čempionātu BMX riteņbraukšanā. Tikmēr 2023. gada 4. un 5. maijā  Valmierā notiks UEC Eiropas kausa 5. un 6. posma sacensības.

Valmieras pilsēta un Latvijas Riteņbraukšanas federācija iepriekšējos gados sevi apliecinājusi kā lieliskus augsta mēroga BMX riteņbraukšanas sacensību rīkotājus. To novērtējusi Eiropas Riteņbraukšanas savienība, kas tuvākajos gados lēmusi Valmierai piešķirt divu augsta starptautiskā līmeņa sacensību rīkošanas tiesības.

2025. gadā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” norisināsies Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Šādu godu Štromberga vārdā nosauktā trases izpelnījusies otro reizi. Pirmo reizi tas notika 2019. gadā, izpelnoties lielu dalībnieku atzinību. Arī 2025. gadā Valmierā varēsi redzēt vadošos sportistus elites,U23, junioru, jaunatnes, amatieru un bērnu grupās.

Tikmēr nākamgad Valmiera pie sevis uzņems UEC Eiropas kausa BMX 5. un 6. posma sacensības. Šāds gods mūsu valstij otro gadu pēc kārtas. Bez Valmieras posmiem, Eiropas kausa posmi notiks arī Veronā (Itālijā), Zolderā (Beļģijā), Benaktijā (Čehijā), Svilandā (Norvēģijā) un Anadiā (Portugālē).

 

Informāciju sagatavoja:

Toms Markss

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs

Tālrunis: +371 26255435                                                         

Elektroniskā pasta adrese: [email protected]