2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas skolu Ziemas festivāls 2023

24.februārī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola piedalījās Latvijas skolu Ziemas festivālā 2023, kas norisinājās trīs vietās vienlaicīgi – Ērgļos, Gaiziņkalnā un Smeceres silā. Mūsu skola tika pārstāvēta orientēšanās uz slēpēm un ragaviņu sportā. Visveiksmīgāk nostartēja Marta Kalniņa orientēšanās uz slēpēm disciplīnā, kura savā vecuma grupā izcīnīja augsto 2.vietu!

Ragaviņu sportā piedalījās divas mūsu skolas komandas. Nedaudz veiksmes pietrūka 7. – 9.klašu komandai mazajā finālā, kur beigās izcīnīja 4.vietu, bet 4.-6.klašu komandai nesanāca iekļūt tālāk ceturtdaļfinālā. Komandās startēja: Egija Auziņa, Katrīna Zariņa, Emīls Elvis Krasnojarskis, Rauls Pakalns, Tomass Bukoveckis, , Ēriks Zelčs, kā arī Emīlija Krecele, Gabriela Rudzīte, Gabriela Annija Paiķena, Ilja Lapko, Markuss Knuts Dombrovskis, Gabriela Rudzīte un Dāvids Barkāns!

Paldies skolēniem par dalību, lepojos!

Evija Leoska

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas

sporta skolotāja