2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Lieldienas Gaujienas muižas parkā

Lieldienas Gaujienas muižas parkā

17.aprīlī no plkst.11:00 līdz 13:00 Gaujienā pie tautas nama un muižas parka

teritorijā Lieldienu pasākums.

Lieldienu zaķis gaida ikvienu un aicina darboties bērnus kopā ar vecākiem. Mazajiem māksliniekiem būs iespēja krāsot neparastās Lieldienu olas. Ar mājās krāsotām īpašajām Lieldienu olām (jāpaņem līdzi) varēs sacensties olu ripināšanā un piedalīties olu kaujās. Prāta veiklības un acu modrības pārbaudei būs dažādi uzdevumi un krustvārdu mīklas. Dodoties pa Mūzikas taku, atpazīt sastaptos putnus.

Katra ģimene varēs pagatavot būrīti zīlītēm. Iepriekš, līdz Lieldienām, jāpiesaka sava dalība un jāsamaksā 5,00 eiro. Pagatavotais būrītis paliks katrai ģimenei.

Neizpaliks sportiska izkustēšanās un protams, būs šūpošanās!

Nelielai atpūtai, ap plkst. 12:30 Gaujienas Tautas namā animācijas filmu programma “Zelta Lieldienas”(40 min).