2022. gada 29. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Minioni 2 / Minions 2

6., 7., un 8. jūlijā pl. 18:00

Filmas garums: 1h 27min
Filmas režisors: Kyle Balda
Žanrs: Piedzīvojumu komēdija, ģimenes animācijas filma
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Minioni atgriežas uz kinoekrāniem! 70-to gadu krāšņo frizūru un tērpu virpulī aug 12 gadus vecais Gru. Viņš fano par superļaundaru supergrupu “Vicious 6” un kaļ plānus, kā kļūt par slavenāko ļaundari pasaulē un pievienoties ietekmīgajam sešiniekam. Viņam uzrodas sekotāju pulciņš – uzticamie minioni Kevins, Stjuarts, Bobs un Oto, un kopīgiem spēkiem viņi izbūvē pirmo laboratoriju un veic pirmos eksperimentus.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja