2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Mūzikas skolā norisinājās Rasas Pakalniņas vadīti kursi

Piektdien, 12. janvārī, Smiltenes Mūzikas skolā norisinājās Rasas Pakalniņas vadīti kursi “Muzikālā darbība, ritms un kustība mūzikas mācībā.”  

Tos organizēja Smiltenes Mūzikas skola ar Izglītības pārvaldes atbalstu. Rasa Pakalniņa ir pirmsskolas pedagogs, mūzikas un ritmikas pedagogs, kā arī teātra mākslas pedagogs sākumskolā. Bloga “Rasa par bērniem” autore.

Kursu mērķis  bija motivēt mūzikas skolas pedagogus izmantot radošas metodes mācību satura apgūšanā, bērnu ritma izjūtas, klausīšanās, atmiņas attīstībā, loģiskajā domāšanā, uzmanības noturības stiprināšanā, izmantojot interesantus un attiecīgajam vecumposmam saistošus uzdevumus, metodiskos materiālus, aplikācijas un pieejas. 

Paldies skolotājām par aktīvu līdzdarbošanos.

Foto: Gunita Grīnberga

Informē: Laura Grīnvalde