2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Norisināsies sākotnējā sabiedriskā apspriešana “Vēja elektrostaciju parka “Augstkalni” izbūvei

Paredzētās darbības ierosinātājs ir SIA “WPR2” (Reģ. Nr. 50203195901), juridiskā adrese: “Neibergi”, Tīnūži, Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015

Sabiedriskās apspriešanas process notiks neklātienes formā (attālināti) no 2022. gada 13. maija līdz 6. jūnijam.

Tiešsaistes videokonference notiks attālināti 2022. gada 26. maijā plkst. 18.00. Tīmekļa saite un pievienošanās instrukciju tiks publicētas ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma izstrādātāja mājaslapā www.environment.lv.

Ja norādītajā laikā nevarēsiet pievienoties sanāksmei tiešsaistē, Jums būs iespēja noskatīties sanāksmes ierakstu, kas pēc sanāksmes tiks publicēts ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma izstrādātāja mājaslapā. Ja noskatoties ierakstu Jums radīsies kādi jautājumi par plānoto vēja parku vai ietekmes uz vidi novērtējuma procesu, lūdzam tos līdz 2022. gada 2. jūnijam nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected]

Vairāk informācijas pieejams ŠEIT

 

Vanda Jurita Markova 

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists