2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

“O.K. cirks uz ūdens”

“O.K. cirks uz ūdens”

2023.gada 30. jūnijā, 1. un 2. jūlijā plkst. 19.00 Cirka teltī, Smiltenē, Daugavas ielā 8

Vai vēlies atveldzēties?

“O.K. cirks uz ūdens” piedāvā jaunu, aizraujošu cirka programmu visai ģimenei “SPLASH”. Cirkā uz ūdens tevi gaida žonglieri, ekvilibristi, akrobāti un gaisa vingrotāji, kuri spēj aizraut pat skeptiskākos skatītājus.

Daudz joku skatītājiem ir sarūpējis jautrais un smieklīgais klauns – vai vēlies viņu satikt? Skatītājus pārsteigs tērpu transformācijas un ziepju burbuļu šovs. Apciemo mūsu cirka telti savā pilsētā un tu redzēsi dejojošo strūklaku šovu, kas ļaus tev kustēties vienā ritmā.

Mūsu iluzionists palīdzēs tev iegrimt maģijā un sastapt brīnumus dzīvē.

Nenokavē, cirka programma “SPLASH” tavā pilsētā būs skatāma pavisam neilgi! Esi mīļi gaidīts cirkā uz ūdens!

Biļetes šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/search?city=Smilten