2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

“OPTIBET” NĀKOTNES LĪGA

“Optibet” Nākotnes līga Tepera stadionā plkst. 15.00, 09.aprīlī

Turnīrs divos apļos risināsies no aprīļa līdz novembrim. Sacensībās startēs septiņi pērnās sezonas dalībnieki, trīs jaunpienācēji no Latvijas 2. līgas čempionāta, kā arī četras “Optibet” Virslīgas čempionāta dublieru komandas.

Jaunā sezona sāksies ar spēli 8. aprīlī FK “Jelgava” sporta bāzē, kur vietējā FS “Jelgava” komanda tiksies ar “RFS-2” futbolistiem, bet pēc tam nedēļas nogalē vēl sešas spēles uzņems laukumi Rīgā, Smiltenē, Liepājā un Rēzeknē.

Kā zināms, dublieru čempionāta komandām no šīs sezonas tiek dota iespēja integrēties Latvijas futbola līgu sistēmā. “Optibet” Nākotnes līgā tiek integrētas četras šādas komandas bez iespējas kvalificēties “Optibet” Virslīgas čempionātam.

“Optibet” Nākotnes līgas pirmās vietas ieguvēja iegūs tiesības pārcelties uz “Optibet” Virslīgas čempionātu, bet otrās vietas ieguvēja aizvadīs pārspēles ar Virslīgas devīto labāko komandu. Vienības, kas “Optibet” Nākotnes līgas čempionātā ieņems 13. un 14. vietu, zaudēs tiesības piedalīties 2023. gada “Optibet” Nākotnes līgas čempionātā un savu vietu dos labākajām 2. līgas pārstāvēm. Komanda, kas 2022. gada čempionātā ieņems 12. vietu, divās pārspēlēs tiksies ar 2. līgas komandu, kas 2022. gada čempionātu noslēgs trešajā vietā.