2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Par bāriņtiesu reorganizācijas procesu Smiltenes novadā

Smiltenes novada pašvaldībā administratīvi teritoriālās reformas rezultātā šobrīd darbojas divas bāriņtiesas – “Smiltenes novada Bāriņtiesa” (priekšsēdētāja Solvita Bauere) un “Apes novada Bāriņtiesa” (priekšsēdētāja Līvija Karro), bet Smiltenes novada Raunas un Drustu pagastos bāriņtiesas funkciju izpilda Cēsu novada pašvaldības “Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas un Raunas novadu bāriņtiesa”. Bāriņtiesas darbojas līdzšinējā darba režīmā un pieņemšanas laikos.

Ar šā gada 1.oktobri tiek izveidota jauna Smiltenes novada pašvaldības iestāde “Smiltenes novada Bāriņtiesa”. Informācija par jaunizveidoto bāriņtiesu, tās darbības vietām un pieņemšanas laikiem  tiks publicēta Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā, Smiltenes Novada Pašvaldības Vēstīs un Latvijas Vēstnesī. Lūgums, sekot turpmākajai informācijai!

Paldies par sapratni šajā pārejas periodā!

 

Informāciju sagatavoja 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider