2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Par līdzmaksājumu ēdināšanas pakalpojumu segšanai Smiltenes novada pašvaldības izglītības iestādēs

Pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības domes 2022. gada 28. septembra lēmumu Nr. 472 “Par ēdināšanas izmaksu noteikšanu Smiltenes novada pašvaldības izglītības iestādēs”, ar 1. novembri vecākiem jāveic līdzmaksājums ēdināšanas izmaksu segšanai.

Kā ziņots 2022. gada 14. oktobrī, līdz š.g. 30. septembrim Smiltenes novada pašvaldība ir nodrošinājusi bezmaksas brīvpusdienas visiem 1. – 9. klašu izglītojamiem, tostarp nodrošinot atvieglojumus ēdināšanas izdevumu apmaksai visu sociālo mērķa grupu pārstāvjiem. Ņemot vērā apjomīgo produktu un energoresursu sadārdzinājumu, pašvaldības dome ir lēmusi noteikt vecāku līdzmaksājumu ēdināšanas izmaksu segšanai.

LĪDZMAKSĀJUMA APMĒRS ĒDINĀŠANAS IZMAKSU DAĻĒJAI SEGŠANAI

Gan pašvaldības Izglītības pārvalde, gan izglītības iestādes vairākkārt ir saņēmušas jautājumus par ēdināšanas izmaksām ar 1. novembri, ēdienkartes veidošanu un citiem saistītiem aspektiem. Esam sagatavojuši skaidrojošu video materiālu par aktuālajiem jautājumiem:

Neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie izglītības iestāžu vadības!

 

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

zīmolvedības un mārketinga speciāliste