2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Parakstīts līgums par Smiltenes pilsētas Gaujas ielas posmā no Krāsotāju ielas līdz Atmodas ielai pārbūvi

Piektdien, 16.jūnijā, Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis un SIA “8’CBR” valdes priekšsēdētājs Andris Lacbergs parakstīja līgumu par  Smiltenes pilsētas Gaujas ielas posmā no Krāsotāju ielas līdz Atmodas ielai pārbūvi. Būvniecības līguma summa ir 904 079,87 eiro, tai skaitā PVN.

Pārbūves darbi tiks veikti projekta ”Smiltenes pilsētas Gaujas ielas posmā no Audēju ielas līdz Raiņa ielai pārbūve” ietvaros.  Projekta mērķis ir pārbūvēt Gaujas ielas posmu no Krāsotāju ielas līdz Atmodas ielai, darbos ietverta arī pašvaldības inženierkomunikāciju pārbūve, ietves pārbūve, ielas konstruktīvo kārtu un virsmas pārbūve, satiksmes drošības pasākumu veikšana u.c.

Projekta īstenošanas laiks un ilgums no 2017.gada jūlija līdz  – 2018.gada novembrim.

Kopējās plānotās projekta izmaksas ir 945 000 EUR.  Latvijas valsts budžeta līdzfinansējums  – “Valsts autoceļu fonds” līdzekļi 315 000,00 eiro. Pašvaldības finansējums – 630 000 eiro.

Sagatavoja,
Marita Mūze,
Sabiedrisko attiecību speciāliste