2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pēcpusdiena ar pārsteigumu Variņu bibliotēkā

Variņu bibliotēkā 6.martā plkst. 14:30 notiks izglītojošs pasākums skolēniem “Uzdevumu pēcpusdiena ar pārsteigumu”. Pasākuma laikā bērniem būs iespēja risināt dažādus interesantus un izglītojošus uzdevumus, kā arī mācīties strādāt komandās un vienam otru atbalstīt. Pasākuma noslēgumā būs arī kāds pārsteigums, kas iepriekš netiek atklāts! Atnāc un uzzināsi!

*Pasākuma organizators ir Variņu bibliotēka. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Informāciju sagatavoja:
Madara Antēna,
Variņu bibliotēkas vadītāja