2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pieaugušo apmācības cikla “Senioru akadēmija” nodarbības Apē

2023. gada 7. februārī Apes novada bibliotēkā norisinājās pirmā tikšanās ar “Senioru akadēmijas” interesentiem. Mācības organizē Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvalde ar Apes apvienības pārvaldes vadītājas Lienes Ābolkalnes atbalstu.

Uz pirmo tikšanos bija pulcējies kupls interesentu pulks, kas vēlējās uzzināt par “Senioru akadēmijas” nodarbībām. Patiess prieks par atvērtiem, pozitīviem un zināt gribošiem senioriem. Šiem cilvēkiem ir nenovērtējama dzīves pieredze un vēlme kopā darboties, gūstot jaunas zināšanas. Nākamā tikšanās paredzēta martā (norises laiks tiks precizēts).

Paldies Apes bibliotēkas vadītājai Agritai Leitei par viesmīlību!

Ar pagasta pārvaldes Lindas Zūdiņas atbalstu “Senioru akadēmijas” apmācību grupu paredzēts atvērt arī Raunā. Pirmā tikšanās norisināsies 24. februārī.

 

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

25441976