2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde informē

Ar šī gada 9.jūniju PMLP Valkas nodaļas Smiltenes filiāle atsāks apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Klientu apkalpošana turpmāk notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

 

Ievērojot fiziskas distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus, personu apliecinošu dokumentu noformēšana un izsniegšana notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pierakstītos Smiltenes filiāles apmeklējumam iedzīvotāji ir aicināti zvanīt pa tālruni 67209480 vai rakstīt elektronisko vēstuli uz [email protected] e-pasta adresi.

PMLP Valkas nodaļas Smiltenes filiāles pieņemšanas laiks ir otrdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 pēcpusdienā, Dārza ielā 11, Smiltenē.

 

Saņemot pakalpojumu klātienē, lūdzam iedzīvotājus lietot sejas aizsegus. Aicinām ierasties uz vizīti precīzi iepriekš norunātajā laikā, lai nepārklātos apmeklētāju plūsma un uzgaidāmajā telpā neveidotos rinda.

 

Informāciju sagatavoja:
Linda Beitika
Sabiedrisko attiecību speciāliste