2022. gada 5. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Sabīnes Lauzes radošo darbu izstāde Smiltenes bibliotēkā

“Pēc profesijas esmu farmaceite, bet sirdī vienmēr jutusies kā māksliniece. Zīmēšanu un gleznošanu es apguvu Smiltenes Mākslas skolā. Studiju gados māksla gan tika atlikta malā, taču vienmēr esmu bijusi pārliecināta, ka man nepieciešams izpausties radoši. Ar rokdarbiem sāku aizrauties pēc tam, kad sešus gadus biju nostrādājusi bērnu slimnīcas aptiekā pie zāļu izgatavošanas. Pēc darba maiņas atskārtu, ka man pietrūkst rūpīga roku darba. Tā es iesāku šūt un darināt nelielus dekorus, kas iepriecina gan bērnus, gan pieaugušos. Pagaidām pie zīmēšanas un gleznošanas neesmu atgriezusies, taču domāju, ka tuvākajā nākotnē piesēdīšos arī pie otām un audekla”, tā par sevi saka smilteniete Sabīne Lauze, kuras radošo darbu izstāde Smiltenes bibliotēkā apskatāma no 15.jūnija.
“Rast radošo” jau ir ceturtā Sabīnes izstāde Smiltenes bibliotēkā. Pirmā izstāde tika eksponēta 2003.gadā, kad Sabīne vēl mācījās Smiltenes Mākslas skolā un bija aizrāvusies ar japāņu mākslas stilu. Šogad izstādē apskatāmi Sabīnes zīmējumi no skolas gadiem, ka arī rokdarbi, kas tapuši pēdējā laikā.
Izstāde būs apskatāma līdz 31.augustam, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe