2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Seminārs Smiltenē par digitāliem rīkiem un auditorijas sasniegšanu Vidzemes NVO

Lai veicinātu savas nevalstiskās organizācijas (NVO) atpazīstamību un efektivizētu tās ikdienas darbību, Smiltenes un to apkārtējo novadu NVO un neformālo grupu pārstāvji tiek aicināti uz semināriem “Kā sasniegt vēlamo auditoriju Facebook un e-pastā” un “Noderīgi digitālie rīki NVO ikdienai”. Semināri notiks trešdienā, 19. augustā, Smiltenes vidusskolā (Rīgas 16C), to rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu.

 

Semināru laikā tiks aplūkots, kā uzstādīt un pārvaldīt Facebook lapu un izveidot apmaksātu reklāmu, kā veiksmīgi sagatavot publikācijas tekstu un vizuālo noformējumu. Lai sasniegtu vēlamo auditoriju, tiks apskatītas “Mailchimp” e-pasta servisa priekšrocības, kā arī produktivitātes rīki Clockify, Google kalendārs, Microsoft Teams, Google Groups. Tā ir iespēja NVO aktīvistiem uzlabot organizācijas sociālo tīklu publicitātes kvalitāti, apgūt jaunus rīkus ikdienas darbam un gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

 

Seminārus vadīs digitālo rīku entuziasts Artis Krists Mednis, kurš iepriekš minētos rīkus ir izmantojis savā ikdienā, vairāku gadu garumā vadot projektus un kārtojot lietvedības un grāmatvedības procesus tādās biedrībās kā “Latvijas Lauku forums”, “Sansusī”, “Valmiermuižas kultūras biedrībā, “VirziensA”, kā arī nodibinājumā “Valmieras novada fonds”. Līdz šim Arta vadītās tiešsaistes nodarbības dalībnieki atzinuši par vērtīgām, atklājot sev noderīgus instrumentus ikdienas uzdevumu ātrākai, precīzākai un efektīvākai paveikšanai.

 

Lai jaunās zināšanas tiktu apgūtas veiksmīgi, semināru dalībnieki praktiski līdzdarbosies jauno zināšanu apguvē. Savukārt mēneša garumā pēc apmeklētās nodarbības dalībniekiem būs pieejams atbalsts tiešsaistes konsultāciju formā ar semināra organizatoriem apgūto semināra tēmu nostiprināšanā.

 

Augusta mēnesī Valmieras novada fonds organizē četrus seminārus Vidzemes NVO par digitālo rīku un datu apstrādes programmatūras izmantošanu – Naukšēnos (17.08), Smiltenē (19.08), Gulbenē (20.08) un Cēsīs (21.08). Papildus informācija par tiem atrodama reģistrācijas anketā.

 

Semināru vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām semināriem reģistrēties tiešsaistē ej.uz/NVO2020VIDZ/. Tā kā tiks aplūkoti dažādi digitālie rīki un programmas, semināri notiks telpās, kas aprīkotas ar pieejamiem datoriem. Ja semināra dalībnieks jūtas komfortablāk, strādājot uz sava personīgā datora, aicinām to ņemt līdzi uz semināru! Kontakti jautājumu vai neskaidrību gadījumā: [email protected]; 26035182.

 

Relīzi sagatavoja:

Samanta Berga, Valmieras novada fonds