2023. gada 23. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Seniorus aicina pieteikties individuālām konsultācijām e-pakalpojumu lietošanā

Smiltenes bibliotēka no 6. līdz 29. oktobrim ar iepriekšēju pieteikšanos aicina seniorus uz bezmaksas individuālām konsultācijām e-pakalpojumu lietošanā.
Apmācības iespējams saņemt par eID kartes un e-paraksta lietošanu, vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv piedāvāto iespēju apgūšanu, palīdzība darbam interneta vidē – e-pasta izmantošana, iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas iesniegšana, autorizēšanās klientu pašapkalpošanas portālos, rēķinu apmaksa u.c., praktiska palīdzība darbam ar datoru – datorprogrammām Ms Word, Ms Excel un MsPowerPoint, kā arī dažādas viedtālruņa izmantošanas iespējas.
No 1. oktobra ir sākusies pieteikšanās valsts pabalstam par malkas, granulu un brikešu izmantošanu apkurē, palīdzēsim aizpildīt pieteikumu elektroniskajā veidlapā www.epakalpojumi.lv portālā. Lai e-pakalpojums būtu pieejams elektroniski, nepieciešams autentificēties ar internetbankas autentifikācijas līdzekli, eID vai eParaksts mobile.
Bibliotēka piedāvā e-pakalpojumu apmācības ikdienā jebkuram interesentam, lai sekmētu iedzīvotāju digitālo prasmju uzlabošanos.
Konsultācijām var pieteikties, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]