2024. gada 26. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA „Firma Madara’89” aicina darbā galvenā grāmatveža vietnieku/-ci

SIA „Firma Madara’89”- stabils un augošs uzņēmums, viens no lielākajiemuzņēmumiem , kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā aicina darbā galvenā grāmatveža vietnieku/-ci.

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas iekšējo kontroli, apstrādi, uzskaiti;
  • Piedalīties pilna grāmatvedības cikla nodrošināšanā;
  • Nodrošināt virsgrāmatas kontu saskaņošanas un mēneša slēgšanas darbības;
  • Grāmatvedības un VID atskaišu sagatavošana;
  • Dalība gada pārskata auditā un sagatavošanā;
  • Dalība algu aprēķinā;
  • Dalība dažādu projektu ieviešanā grāmatvedības darba optimizēšanai.

Prasības:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība grāmatvedībā;
  • Vismaz 2-3 gadu pieredze līdzīgā amatā;
  • Izpratne par grāmatvedības procesiem un spēja patstāvīgi sagatavot grāmatvedības pārskatus un atskaites,
  • Labas zināšanas likumdošanas un nodokļu jomā,
  • Teicamas datora prasmes (MS Office) un pieredze darbā ar dažādām grāmatvedības programmām,
  • Uz mērķu sasniegšanu un uzdevumu izpildi vērsta personība ar augstu atbildības sajūtu, precizitāti darbu izpildē un godīgumu attieksmē,
  • Sadarbspējīgs sertifikāts, vai apliecinājums par uzsāktu vakcināciju.

Piedāvājam:

  • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveidošanas iespējām;
  • Mūsdienīgu darba vidi;
  • Atalgojums 1700 – 2000 eiro (bruto);
  • Papildu sociālās garantijas pēc nostrādāta gada;
  • Pamata darba vieta Smiltenē.

CV lūdzam sūtīt uz e- pastu: [email protected] ar norādi GALVENĀ GRĀMATVEŽA VIETNIEKS līdz šī gada 12.decembrim.