2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” pievienojas elektronisko pierakstu portālam eVeselībasPunkts

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” ir pievienojusies “Meditec” izstrādātajam pacientu portālam eVeselībasPunkts, kas nodrošina elektronisko pierakstītu pie ārstiem, speciālistiem un izmeklējumiem Latvijas ārstniecības iestādēs.

Šobrīd portālā eVeselībasPunkts ir iespēja pieteikties uz šādiem SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valsts apmaksātajiem pakalpojumiem:

  • Endokrinologa konsultācija
  • Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija
  • Fizikālās slodzes tests ar elektrokardiogrāfu (veloergonometrija)
  • Neirologa konsultācija
  • Oftalmologa (acu ārsta) konsultācija
  • Onkologa konsultācija
  • Otolaringologa (LOR) konsultācija
  • Rentgena (RTG, radioloģisks izmeklējums)
  • Urologa konsultācija

 

Veikt elektronisko pierakstu portālā eVeselībasPunkts ir viegli, ērti un ātri. Pierakstu sadaļā pacients var meklēt pēc konkrētas iestādes, pakalpojuma vai ārsta un izvēlēties sev piemērotāko datumu un laiku no pieejamajiem kalendāra laikiem. Izmantojot portālu ir iespēja pierakstīt arī savus ģimenes locekļus. Un ja kādu apstākļu dēļ nevar ierasties uz vizīti, elektronisko pierakstu var ērti anulēt.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar elektronisko pierakstu portālā eVeselībasPunkts iespējams atrast šeit.

 

SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”

Medicīniskās aprūpes nodaļas vadītāja I.Majore

 

Bilde iegūta no eVeselībasPunkts.lv