2023. gada 4. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “VTU Valmiera” aicina piedalīties zīmējumu konkursā

SIA “VTU Valmiera” aicina 7.-12.klases bērnus un jauniešus piedalīties konkursā, zīmējumā vai gleznojumā atainojot pasažieru pārvadāšanu ar autobusu. Dalībnieku darbi tiks izmantoti uzņēmuma 2019.gada kalendāros, kā arī pirmās trīs vietas ieguvēji saņems naudas balvu.

Konkursā aicinām piedalīties Valmieras pilsētas un Kocēnu, Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Valkas, Strenču un Smiltenes novada vispārējo, speciālo, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņus.

Dalībnieka paša sagatavotu zīmējumu vai gleznojumu, kur atainota pasažieru pārvadāšana ar autobusu, uzņēmuma autobuss vai cita veida interpretācija, kas atspoguļo uzņēmuma ikdienu un ir reprezentatīvs materiāls, gaidīsim līdz 2018.gada 17.oktobrim (ieskaitot). Pirmās vietas ieguvējs saņems naudas balvu – 150 EUR, otrās vietas – 100 EUR, bet trešās vietas – 50 EUR.

Konkursa nolikums skatāms uzņēmuma mājaslapā vtu-valmiera.lv.

Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste