2024. gada 26. apr.
Viegli lasīt

SIA “ZAAO” aicina darbā EKO laukuma pārzini Smiltenē

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.

AICINĀM DARBĀEKO laukuma (šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma) pārzini Smiltenē

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu stabilā pašvaldību uzņēmumā;
  • Pilnu darba slodzi (darba dienas pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena);
  • Atbalstošus darba kolēģus;
  • Bruto atalgojumu sākot no 600.00 EUR mēnesī (bruto) + piemaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana pēc pārbaudes laika;
  • Sezonai atbilstošu darba apģērbu un apavus.

DARBA PIENĀKUMI:

  • Kvalitatīva klientu apkalpošana, informācijas sniegšana un pakalpojumu piedāvāšana;

  • Nodrošināt nepieciešamo uzņēmuma noteikto datu veidlapu aizpildīšanu;

  • Komunikācija ar citām uzņēmuma struktūrvienībām;

  • Kārtības uzturēšana laukuma teritorijā.

PRASĪBAS:

  • Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;

  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja strādāt individuāli;

  • Aktīva un pozitīva attieksme pret darbu un klientiem;

  • Labas latviešu valodas zināšanas;

  • Uzsākot darba attiecības, obligāti jābūt Covid-19 sadarbspējīgam sertifikātam.

PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam vai sūtīt e-pastā [email protected] līdz 2021.gada 15.novembrim.

Tālrunis informācijai: 29485899

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos pieteikumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas ielā 32, Valmiera, LV 4201