2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenē ar maģisko burbuļu triku izrādi viesosies “Mistery Bubbles”

8.oktobrī, Smiltenes novada Kultūras centrā notiks maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles” (šovs bērniem un ģimenēm). Ieeja pasākumā no plkst. 17:30. Biļetes “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās.

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā!

Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Katrai bērnu biļetei līdzi dāvaniņa – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes. Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 11-15 eiro.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālajām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras. Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā paredzēta ballīte balonos.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv. Durvis uz pasākumu vaļā vērs stundu pirms izrādēs, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.

Biļešu skaits ir ierobežotā daudzumā!

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt – 28600213.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un plašāks info:  € 11,00, €13,00 un € 15,00.

 *Pasākuma organizators ir Smiltenes novada Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

 

Pasākumu organizē

SIA “Stage Fiesta” , Sanita Zakrevska

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Alise Seile

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101