2022. gada 25. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes apļi 2022

Smiltenes apļi’2022

Turpinot jau vairāk nekā piecpadsmit gadus seno tradīciju, oktobra mēneša pirmajā svētdienā Smiltenē norisinājās Tautas skrējiens “Smiltenes apļi’2022”. Gleznainajā un paugurainajā 3,3km distancē, kas pamatā bija ierīkota Vecā parka teritorijā, sacentās skrējēji no Valmieras, Valkas, Valgas, Rīgas, Gulbenes, Drabešiem, Mazsalacas, kā arī Smiltenes novada. Atbilstoši vecuma grupām dalībniekiem bija jāveic viena, divus vai trīs apļus garas distances.

Par skrējiena absolūto uzvarētāju 9,9km distancē jau trešo reizi kļuva Valmieras Vieglatlētikas kluba sportists Agnis Stulpinskis. Sieviešu konkurencē divus apļus visātrāk veica Džuljeta Jēbabsone (Valmieras sporta skola). Noteikti jāuzteic arī jaunā smilteniete Una Pērkone, kura 3,3km distancē sev priekšā palaida tikai trīs par sevi vecākus zēnus, un SK “Ašais” pārstāvis Roberts Edvards Glāzers, kurš palika nepārspēts 6,6km distancē.

Savās vecuma grupās godalgotajās vietās ierindojās:

V-10 grupa

1v. Mareks Ķerpe (Valmiera)

2v. Rihards Jemsts (Smiltenes BJSS)

3v. Gustavs Markuss Remicāns (Valkas BJSS)

 

V-12 grupa

1v. Jānis Putrālis (Smiltenes BJSS)

2v. Rodrigo Jurciņš (Smiltenes BJSS)

3v. Emīls Pētersons (Valkas BJSS)

 

V-15 grupa

1v. Roberts Cercins (SK Ašais)

2v. Dāvis Bergs (Valmieras SS)

3v. Krists Sakniņš (Valkas BJSS)

 

V-18 grupa

1v. Roberts Edvards Glāzers (SK Ašais)

2v. Daniels Šimaņecs (Valmieras SS)

3v. Taivo Muusikus (SK Maret-Sport, Valga)

 

V-35 grupā

1v. Agnis Stulpinskis (Valmieras VK)

2v. Elvis Markss (Smiltene)

3v. Druvis Ruciņš (Mazsalaca)

 

V-45 grupā

1v. Lauris Veidemanis (Rauna)

2v. Jānis Ābols (Maratona klubs, Rīga)

3v. Kaspars Skrastiņš (Bērzaine)

 

V-55 grupā

1v. Andis Gailis (Kocēni)

2v. Gatis Melngalvis (Valmieras Velo vienība)

3v. Ritvars Lērme (Valmiera)

 

S-10 grupa

1v. Annija Cercina (SK Ašais)

2v. Emīlija Agape Felce (Smiltenes BJSS)

3v. Ieva Dreimane (Smiltenes BJSS)

 

S-12 grupa

1v. Una Pērkone (Smiltenes BJSS)

2v. Elizabete Runce (SK Ašais)

3v. Estere Vesmane (Valmieras SS)

 

S-15 grupa

1v. Stella Paltiņs (SK Ašais)

2v. Asnāte Caune (Valmieras SS)

3v. Karīna Ņikuļina (Valmieras SS)

 

S-18 grupa

1v. Evelīna Breidaka (Valkas BJSS)

2v. Liene Ķikāne (Smiltene)

 

S-40 grupa

1v. Džuljeta Jēkabsone (Valmieras SS)

2v. Līga Vēja-Āboliņa (Smiltene)

3v. Ieva Palma (Blome)

 

S-40+ grupā

1v. Žanete Leimane (Smiltene)

2v. Iveta Kazaine (Smiltene)

3v. Sandra Volodina (Gulbene)

 

V-55+ grupā

1v.ēriks Melkurts (Kocēni)

2v. Vairis Krauklis (Smiltene)

3v. Aigars Savickis (Smiltene)

 

 

Informāciju sagatavoja:
Guntars Markss
Sporta centra vadītājs