2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina ielūkoties digitālo stāstu lappusēs

Šogad Smiltenes bibliotēka atzīmē nepārtrauktas darbības 100 gadus. Atzīmējot bibliotēkas simtgadi, aicinām ielūkoties digitālo stāstu lappusēs, lai kopā ar Smiltenes bibliotēkas kolektīvu pieminētu šo nozīmīgo notikumu vietējās kopienas dzīvē.

Sākot ar 5.oktobri, divas reizes nedēļā  Smiltenes bibliotēkas Facebook vietnē un Youtube kontā būs iespēja atskatīties bibliotēkas pagātnē, izdzīvot tagadni un ielūkoties nākotnē videostāstu sērijā “Atverot bibliotēkas stāstu grāmatu”.

Septiņi videostāsti  – “Sākotnes stāsts”, “Mājvietu stāsts”, ”Stāsts, kā Spruguļu krogs par bibliotēku tapa”, “Nepiepildīto sapņu stāsts”, “Cerību stāsts”“Stāsts par bibliotēkas dvēseli” un  ”Pastāstiņi” veidoti, izmantojot materiālus no  novadpētniecības krājuma un fotogrāfijām no novadpētniecības entuziastu kolekcijām. Tekstu ierunājis Smiltenes novada Kultūras jomas vadītājs Edgars Raginskis.

Aicinām būt kopā ar mums, lai svinētu!

 

Informāciju sagatavoja:
Alda Liuke,
Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe