2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes bibliotēka aicina piedalīties “Virtuālajā skolēnu brīvlaikā”

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa skolēnu brīvlaika nedēļā no 13. līdz 17.martam piedāvā bērniem un pusaudžiem piedalīties “Virtuālajā skolēnu brīvlaikā”.

Katru dienu no 13.līdz 17.martam Smiltenes bibliotēkas Facebook lapā tiks publicēts uzdevums vai aktivitāte radošākai dienas pavadīšanai. Katra uzdevuma rezultāts jānofotografē un jāievieto komentārā zem publicētā uzdevuma. Komentāros nav jāraksta ne bērna vārds, ne uzvārds, ne vecums, ne jāparāda pats bērns. Visus uzdevumus var pildīt un foto ievietot komentāros visas nedēļas garumā.

Tā kā jaunākajiem bērniem nav sava “Facebook” konta, brīvlaika akcijā aicināti iesaistīties vecāki.

Trim aktīvākajiem “Virtuālā skolēnu brīvlaika” dalībniekiem būs pārsteiguma balviņas.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Indriksone,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre